Benim Tatlı Yalanım tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor?

/ 15 Haziran 2019 / 189 / yorumsuz
Benim Tatlı Yalanım tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor?

Star Tv ekranlarında yaz sezonunda başlayan dizilerden birisi olan Benim Tatlı Yalanım dizisi ilk bölümü ile Perşembe akşamı ekranlara geldi. Dizi ilk bölümü ile tüm Türkiye’de büyük ses getirirken yaz sezonu dizileri de artık başlamış oldu. Peki Benim Tatlı Yalanım dizisi tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor? İşte detaylar haberimizin devamında…

Benim Tatlı Yalanım dizisi reytingleri nasıl?

İlk bölümü ile Perşembe günü ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım dizisi peki Perşembe akşamı reyting sıralamasına kaçıncı sıradan giriş yaptı? Star Tv’nin her sezon hazırladığı yaz dizileri yeni yaz sezonunda da yeterli etkiyi yaptı mı?

Benim Tatlı Yalanım – reyting sonuçları

İlk bölümü ile ekranlara gelen dizi ilk bölümünde reyting sıralamasına 5.sıradan giriş yaptı ve tekrar bölümü de 9.sırada kendine yer bulurken. Yaz sezonuna iyi bir giriş yaptığını şimdilik söyleyebiliriz.

Benim Tatlı Yalanım dizisi ilk 5 hafta içerisinde reyting sıralamasında ilk 2’e ulaştığında ise dizinin geleceği için net kararlar da verilebilecek.

Benim Tatlı Yalanım dizisi tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor?

Star Tv ekranlarının yeni yaz dizisi olan Benim Tatlı Yalanım dizisi tekrarları neredeyse her gün, her gece saatlerinde Star Tv ekranlarından 5 gün boyunca tanıtılacak.

Yeni dizilerin ilk hafta süreçlerinde sürekli olarak kanallarda paylaşılması dizinin yeni bölümünde de izlenme oranlarını ciddi oranda etkilediği için kanalların stratejik bir şekilde sürdürdüğü olaylardan birisidir.