Hangi Güzel Oyuncu Çukura Gelmek İstiyor ?

/ 13 Temmuz 2019 / 373 / yorumsuz
Hangi Güzel Oyuncu Çukura Gelmek İstiyor ?

Kısa sürede yer aldığı projelerle ekranların tanınan yüzleri arasına girmeyi başaran genç ve güzel oyuncunun Çukur Dizisine olan hayranlığı…

Netflix dizisine yeni başlanıcak olan Atiye’de yer almaya hazırlanan hangi oyuncu Çukur dizisinde oynamak istediğini açıkça belirtti?

Son olarak Star tv ekranlarında izleyici ile buluşan Nefes Nefese dizisinde yeteneklerini sergileyen genç oyuncu Melisa Şenolsun’dan yok artık dedirttiren açıklamalar…

Netflix’in Türkiye’de gerçekleştireceği ikinci dizi projesi olan başrollerinde Mehmet Günsur ve Beren Saat’in yer aldığı Atiye dizisinde yer alan Melisa Şenolsun’un ilginç ötesi isteği ne?

Mafya Rolleri İstediğini açıkça belirtti.

Şenolsun bir dergiye röportaj verdiği zamanda, ‘Bir kadın mafya üyesini oynamanın en büyük hayali olduğunu’ söyledi. Çukur dizisini beğenerek izlediğini söyleyen güzel oyuncu Melisa Şenolsun,”Ters köşe rolleri seviyorum. Çukur gibi çok beğendiğim ama erkek egemen bir dizi var mesela. Çukur’un kadın versiyonunda oynamayı isterdim. Godfather’ın Godmother versiyonunda örneğin. Bir kadın mafya üyesini oynamak en büyük hayalim” diyerek röportajına son verdi.

Çukur dizisi yeni sezon öncesi Aras Bulut İynemli’ye partner arayışlarının sürdüğü bu zamanlarda Melisa Şenolsun’un açıklaması dikkatleri üzerine çekti.

Melisa Şenolsun Kimdir?

Melisa Şenolsun 24 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu Melisa Şenolsun İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı. 23 yaşında olan genç oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan Efecan Şenolsun adlı bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Melisa Şenolsun’un boyu 1.70 cm, kilosu ise 59 kilodur. Melisa Şenolsun Terazi burcu. Melisa Şenolsun’un saçları sarı, gözleri ise yeşildir.

6 yaşından itibaren tiyatrolarda rol almaya başlayan Melisa Şenolsun ablası sayesinde tiyatroyu sevmiş ve tiyatroya adım atmıştır. Ablasının tiyatro gösterisini izlemeye giden Melisa Şenolsun, ablası gibi oyuncu olmaya karar vermiştir. 7 sene boyunca jimnastik ve bale kurslarına giden Melisa Şenolsun sporla iç içe bir hayat sürmektedir.

Babam filminin yanı sıra Tatlı Küçük Yalancılar, Kiralık Aşk, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Nefes Nefese dizisinde ‘Rüya’ karakterine hayat vermiştir.

Son olarak Netflix platformunun yeni dizisi olan Atiye’de rol almaktadır.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları :

2016 – Quills-Tüy Kalemler : Doug Wright – Tatbikat Sahnesi

Filmleri ve Dizileri :

2018 – Nefes Nefese (Rüya)(TV Dizisi)
2017 – Babam (Feride) (Sinema Filmi)
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Ceren)(TV Dizisi)
2015 – Kiralık Aşk (Sude İplikçi)(TV Dizisi)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Hande)(TV Dizisi)