Netflix’in Gençlik Dizisi Olan Love101’e Hangi Ünlü İsim Katıldı?

/ 14 Temmuz 2019 / 384 / yorumsuz
Netflix’in Gençlik Dizisi Olan Love101’e Hangi Ünlü İsim Katıldı?

Netflix’in Türkiye’de gerçekleştireceği projeler arasında yer almaya hazırlanan Love 101 dizisi kadrosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Netflix’in Türkiye’de ki 3. dizisi olmaya hazırlanıyor.

Ay Yapım tarafından Netflix için hazırlanan Love101 dizisinin kadrosuna hangi ünlü kadın oyuncu dahil oldu?

Baş rollerinde ise Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz gibi genç ve ünlü isimlerin yer aldığı Love101 dizisinin çekimleri devam ediyor.

Yönetmenliğinin Ahmet Katıksız’ın, senaryo yazarlığını ise Meriç Acemi’nin üstlendiği Love 101 dizisinin oyuncu ekibine son olarak güzel aktrist Bade İşçil katıldı. Bade İşçil’in dizide nasıl bir rol üstleneceği ise bilinmiyor.

Netflix’in Hakan Muhafız ve Atiye’den sonraki üçüncü Türkiye projesi olacak olan Love 101’in çekimlerinin ne zaman tamamlanıp yayınlanmaya başlayacağı ise henüz bilgilerimizin arasında değil.

Love 101 Dizisinin Konusu Ne?

Çekimleri İstanbul’da başlayan Love 101 dizisi 1990’lı yıllarda geçen bir hikayeyi anlatıyor. Dizi hayata tutunmaya çalışan beş liseli gencin hikayesini dizi severler ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Netflix üzerinden 130 ülkede yayınlanacak olan Love 1010 dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız otururken dizinin senaryosu ise Meriç Acemi’ye emanet edilmiştir. Dizinin ilk bölümlerini Ahmet Katıksız, diğer bölümlerini ise Deniz Yorulmazer yönetecek.

Love 101 Oyuncu Kadrosu

Dünyanın en büyük internet üzerinden dizi izleme platformu olan Netflix yapımcılığında hayata geçirilecek olan Love101 dizisinin genç ve zengin bir oyuncu kadrosu var.

Dizinin başrollerinde; Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı, Selahattin Paşalı, Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz gibi isimler yer alıyor. Love 101’in geniş kadrosuna son olarak Bade İşcil katıldı. Dizide Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz, öğretmen rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Bade İşçil Kimdir?

Bade Sualp İşçil, 8 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun olarak eğitimini tamamladı.

İlk kez, 2007’de Cine5 kanalında yayınlanan Metropol Cafe isimli komedi dizisinde rol aldı. 2009-2011 yılları arasında Ay Yapım’ın Ezel dizisinde “Şebnem Sertuna” karakterini canlandırdı. Ezel adlı dizi bittikten sonra Kuzey Güney dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Bade İşcil’in iş adamı Malkoç Sualp ile 31 Mayıs 2013’te yaptığı evlilikten Azur isminde bir erkek çocuğu var.