Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Acun Ilıcalı Eser West’e İş Teklifi Götürdü!

Acun Ilıcalı Eser West’e götürdüğü iş teklifi ile 3 Adam’ı geride mi bırakıyor?

Dün ortaya çıkan görüntülerde Acun Ilıcalı ve Survivor 2017 yarışmacılarının bazıları ile bir araya gelmişti. Eser West, Adem Kılıççı ile birlikte buluşan Acun Ilıcalı, hakkında 3 Adam’ı kovmasının hemen ardından Eser West’e talk show programı yapması için teklif götürdüğü, bu teklifin daha popüler olmak için Eser West tarafından kabul edildiği iddia edildi.

İddialara göre 3 Adam’ın reyting konusunda başarısız olması ve bir sezon daha talepte bulunmalarına rağmen kabul etmeyen Acun Ilıcalı, para kaybından dolayı sorunları aşmak adına Eser West ile anlaştı. Hemen ardından Adem Kılıççı ve diğer bir takım isimler ile birlikte de program yapabilecek olduğu iddia edilen Ilıcalı’nın yeni sezonda daha renkli bir program yayın akışına sahip olacağı belirtildi.

Survivor Sunucuları Değişebilir Mi?

İddialara göre Survivor yarışmasını sunacak olan kişiler arasına Adem Kılıççı’nın da eklenebilecek olduğu tahmin edilirken, Adem Kılıççı ve Eser West’in aynı programı sunmasının da söz konusu olabilecek olduğu iddia edildi.İddialar bununla da sınırlı kalmazken, gelecek yeni sezonda yeni programların neler olacağı merak konusu.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ