Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Aşk ve Mavi 29.Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Aşk ve Mavi 29.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Aşk ve Mavi yeni bölüm de neler olacak? tüyo ve yorumlar haberimizde.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Aşk ve Mavi her hafta reyting rekorları kırıyor. Bazen dram, bazense komedinin yer aldığı dizinin 29.bölümü de oldukça ses getirdi.

Aşk ve Mavi 28. Bölümde Neler Oldu?

28. bölümü kısaca özetlemek gerekirse, Birgül’ün sevgilisinin yanlış anlaması sonucu Refika hanım zannedilen Hasibe kaçırılır, kaçıranlar onu tekrar teslim etmek için 5 milyon tl para isterler. Başta herkes Refika hanımın kaçırıldığını düşünse de gerçek ortaya çıkınca tam bir curcuna ortaya çıkar. Annesinin yerine Hasibe’nin kaçırıldığını öğrenen Cemal tabi ki fidye olarak 5 milyon ödemek istemez ama hem Mavi ve Pembe’nin hemde babası ve Ali’nin baskısına karşı koyamaz ve ödemeyi kabul eder. Tabi cemal bu ödeme yapacağını kabul etse de sahte paralar hazırlayarak fidyecilere bunu Ali ile gönderir. Sonucunda Hasibe salıverilir ama ona kimsenin değer vermediğini düşünmeye başlar.

Dizinin devam eden sürelerin de ise Refika, çarşıda bir kadınla karşılaşır. Bu kadın Fazıl bey’in yıllar önce ayrıldığı sevgilisinden başkası değildir. Tabi hal böyle olunca içine bir kurt düşen Refika, Fazıl bey’in de bazı hareketlerinden şüphelenmeye başlar ve araştırmalara koyulur. Önce tesadüfü bir şekilde kadının Ortahisar’da eski bir dostu ile buluşacağını paylaşması, ardından Fazıl Bey’in de aynı yerde bir arsaya bakmaya gitmiş olması içine bir şüphe düşürür ve hemen buluşma noktasına gider. Tabi sonuç beklediği gibi çıkmaz. Her ne kadar buradan düşündüğü şey çıkmasa da Refika hanım şüphelerini devam ettirir ve Ali’nin eve getirdiği Faturalar da söylediği yüksek harcamalar ile alınmış ev döşemelerinin bu kadına alındığını zanneder ve hemen fatura da yer alan adrese Safiye vede Hasibe ile birlikte yola koyulur. Eve geldiklerinde onları büyük bir şok bekler, kapıyı açan kişi Atlet ve eşofmanları ile Fazıl Bey’den başkası değildir. Dizinin 28.bölümü burada sona ermiştir.

Aşk ve Mavi 29. Bölümde Neler Olacak? Fragman ve Tüyolar.

Aşk ve Mavi 29. bölüm fragmanı yayınlandı. 28. Bölümde Safiye ve Hasibe ile baskına giden Refika hanım büyük bir şok yaşamış ve gittikleri evde onları Fazıl bey karşılamıştı. Peki yeni bölümde Aşk ve Mavi severleri neler bekliyor? işte bu sorunun cevabı.

Refika hanım ve diğerleri gittikleri evde Fazıl Bey ile karşılaşmış ve dizi orada sona ermişti. Kuşkularına yenik düşen ve faturada yazılı eve giden Refika hanımın durum aslında hiç de düşündüğü gibi çıkmayacaktır. Evde sürekli bir sorunla karşılaşan ve artık bu durumdan sıkça sıkıldığını dile getiren Fazıl bey kafa dinlemek için bu evi kiralamış ve döşemiştir. Hatta fragman da göreceğiniz üzere Ali, Cemal ve İsmet’de bu evde kalmışlardır. Mavi, Safiye ve Pembe bunu öğrendikleri için onlara kızgındır ve fragmanda göreceğiniz üzere bunun üstüne konuşma yapmaktadır. Yeni bölümde Refika hanım’ın söylemiş olduğu “Bu Yaştan Sonra Bunudamı Yapacaktın?” sözü de yine bu olay ile ilgilidir. Yani evde yaşadıkları sorunlar yüzünden yeni bir eve çıkmalarını gerektirecek birşey olmadığını belirtmektedir Refika hanım, hatta hemen sonrasında sorun da çözülecektir. Fragman içerisinde zaten sizin de göreceğiniz üzere Ali ve Fazıl bey normal bir şekilde konuşmalarına devam ediyor ve İsmet’in babasına Miras davası açtığını duyuyoruz. En son sahne de eve gelen Fatma ile Cemal arasında şiddetli bir tartışma oluyor ve bunu tabiki yine Birgül görüyor, bakalım evden daha önce bu yüzden kovulan Birgül bu olanları yeniden ortaya getirecek mi?

İşte Merakla Beklenen 29.Bölüm Fragmanı

 

Aşk ve Mavi 29. bölüm fragmanı ve bizim izlediklerimiz ve gördüklerimize göre olacaklar bunlar. Eksik veya ekstra eklemek istediğiniz tüyoları yorum kısmından bize gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz tüyolar yine bu konu için de alıntı olarak sizin isminizde belirtilerek paylaşılacaktır.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Betül Öztürk dedi ki:

    Fragman nerede

    1. admin dedi ki:

      Fragman eklendi.

BİR YORUM YAZ