Behzat Ç. Blu Tv ekranlarından nasıl ücretsiz izlenir?

/ 6 Temmuz 2019 / 861 / yorumsuz
Behzat Ç. Blu Tv ekranlarından nasıl ücretsiz izlenir?

Behzat Ç. efsanesi geri dönüyor. Blu Tv ile yapılan görüşmelerde anlaşma sağlayan dizinin yapımcısı yakın zamanda tekrar döneceklerini bildirmişti ve resmen Behzat Ç. dizisinin başlama tarihi resmiyete kavuştu. Peki Behzat Ç. dizisi Blu Tv ekranlarında ücretli yayınlanacak ve izleyicilerin bir kısmı para ödemek istemezken Blu Tv ekranlarından diziyi ücretsiz izleme gibi bir durum olabilecek mi? İşte detaylar yazımızın devamında yer alıyor…

BLU TV platformunda yayın hayatına başlayacak Behzat Ç.’yi izleyebilmek için platforma aylık 19.90 TL ödeme yaparak üye olmanız gerekmektedir. Dizinin bütün bölümleri Blu TV platformundan izlenebilecek. 

Behzat Ç. – Erdal Beşikçioğlu

BluTV izleyicisi ile buluşacak olan dizinin tanıtımı sonrasında hayranları sosyal medyada ve fragman altına binlerce yorum bıraktı. Ücretli üyelik ile izlenilen BluTV’de yine Behzat Ç. dizisi de aynı şekilde izlenecektir.

Platformda maalesef ücretsiz izlenim yoktur.

Fakat Blu Tv yaptıkları kampanya ile tüm yeni üyelerine 7 günlük ücretsiz deneme paketi sunmaktadır. Eğer daha önce Blu Tv sitesine üye olmadı iseniz yapacağınız yeni üyelik ve telefon numaranız, gireceğiniz kayıtlı banka, kredi kartı numaranız ile yedi günlük ücretsiz deneme paketinden faydalanabileceksiniz.