Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Çocuklar Duymasın Kanal D’de Başlıyor!

Çocuklar duymasın yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. Peki Çocuklar duymasın hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak? Havuç oynayacak mı? Tüm bu soruların yanıtları Çocuklar Duymasın özel haberimizde!

Çocuklar Duymasın Yeni Sezon Kanal D’de!

Yaşamın kendisi gibi hem komik hem de duygusal dizilerden biri olan Çocuklar Duymasın ekranlara veda ettiği yerden değil günümüzden devam edecek. Yani izleyenlerin takip edemedikleri dönem içerisinde Çocuklar Duymasın ’da da yaşam hiç durmadı. Dizide çocuklar büyürken, evlerinin dekorasyonu değişti, işlerinde farklı pozisyonlara geldiler ve kuşkusuz ki Meltem, Haluk ve diğerleri yaşlandı. Ancak Haluk halâ herkes tarafından bilinen Haluk! Yani yine her şeye karşı, milliyetçi ve muhafazakâr! Meltem’de de ciddi bir değişim yok her zaman olduğu gibi ahlâklı, modern ve ideal bir eş. Aile içindeki meseleler yine oldukça küçük telefon faturaları, kredi kartları, tatil masrafları ve alışveriş giderleri gibi yaşamın içerisinde sürekli yaşanan şeyler. Özetlemek gerekirse Çocuklar Duymasın dizisinde genel olarak hem değişen pek bir şey yok hem de pek çok şey değişmiş olarak karşımıza çıkacak. Yine oldukça güncel, komik, duygusal ve yaşamın içerisindeki küçük meselelerin ele alındığı modern aile ve kentli ilişkilere odaklı hem eğlenceli hem de duygusal bir aile komedisi formatı ile ekranlarda yerini alacak. Çocuklar Duymasın bu sefer de günümüz Türkiye’sine bir ayna tutarak yaşadığımız dönemin aile yapısı üstünden sosyolojik olarak analiz yapıyor ve aynı anda tüm yaş gruplarının izleyebilecekleri tek dizi olma özelliğini koruyor.

Çocuklar Duymasın Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çocuklar Duymasın dizisinin yeniden ekranlara geleceği haberinin ardından en sık yöneltilen sorulardan bir tanesi Çocuklar Duymasın’ın çekimlerinin nerede yapılacağı oldu. Çocuklar Duymasın dizisinin çekimleri yine İstanbul’da devam ediyor ve set İstanbul’un en sakin semtlerinde yer alan bir evde kurulmuş durumda.

Çocuklar Duymasın Dizisi Oyuncuları Kimler? Çocuklar Duymasın Oyuncularının Sosyal Medya Sayfaları Ve Dizinin Sosyal Medya Sayfaları

  • Taşfırın Haluk – Tamer Karadağlı

Ankara’da 24 Mayıs 1967 tarihinde dünyaya gelen Tamer Karadağlı Bilkent Üniversitesi Sahne ve Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Şöhreti Çocuklar Duymasın dizisi ile yakalayan Karadağlı, dizinin yeni bölümlerinde de aynı rolü üstlenecek.

  • Meltem – Pınar Altuğ

2 Eylül 1974 tarihinde İstanbul’da doğan Pınar Altuğ oyunculuğun yanı sıra mankendir. 1994 yılında katılmış olduğu güzellik yarışmasında Miss Turkey güzeli seçilen Altuğ daha sonra magazin programlarında sunuculuk yapmaya başladı ve Çocuklar Duymasın ile yaşantısının dönüm noktasını yaşadı.

Pınar Altuğ’un Sosyal Medya Sayfaları;

İnstagram; pinaraltug_atacan

Twitter;  @p_altugatacan

www.inhouseiletisim.com

  • Gönül – Zeyno Günenç

İzmir doğumlu olan Zeyno Günenç 22 Haziran 1967’de dünyaya geldi. Çocuklar Duymasın başta olmak üzere Doktorlar, İnsanlar Âlemi, Tatlı İntikam ve Geniş Aile gibi dizilerin kadrolarında da yer alan Günenç, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun.

Zeyno Günenç Sosyal Medya Sayfaları;

İnstagram; zgunenc – Twitter; @zeynogunenc

  • Tuna – Volkan Severcan

İstanbul’da 28 Ağustos 1966 yılında dünyaya gelen Volkan Severcan İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu. Sanat yaşantısına 1984 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları’nda başlayan Severcan, sırası ile Dormen Tiyatrosu ve Tiyatrokare’de görev almasının ardından Tiyatro İstanbul kadrosuna dâhil olmuştur.

Maalesef HAVUÇ bu sezon dizide rol almayacak!

Çocuklar Duymasın Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri?

Bilindiği gibi özellikle Meltem karakterini canlandıran Pınar Altuğ’un şık ve zarif giyim tercihleri izleyenler tarafından çok beğeniliyor. Bu nedenle pek çok kadın Meltem’in kıyafetlerinin markasını merak ediyor. Dizi henüz başlamadığı için oyunculara hangi markaların sponsor olacakları ve hangi markalar ile ekranlarda arzı endam edecekleri henüz belli değil.

Çocuklar Duymasın Dizisinde Çalan Şarkılar?

Başladığı ilk günden itibaren aynı şarkı ile ekranlarda yerini alan Çocuklar Duymasın dizisinin jenerik müziğini Burcu Güven seslendiriyor. Şarkının sözleri ise artık hemen hemen herkesin bildiği gibi şu şekilde;

Aynı gemide yol alır,

Ayrı dümen tutarız bu evde

Sır dolu şu halimiz oynatır bizi

Her gün yeni bir oyun peşinde ahh

Her gün yeni kurnazlık peşinde

Aman şşt sakın kimse uyanmasın

Gizlice ayrılalım çocuklar duymasın

Aman şşt sakın kimse uyanmasın

Gizlice ayrılım çocuklar duymasın şşt

Çocuklar Duymasın Dizisi Hangi Gün Hangi Kanalda?

İzleyicileri ile yeniden buluşmaya hazırlanan Çocuklar Duymasın dizisinin müdavimleri büyük bir heyecan ile dizinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Kanal D ekranlarında fragmanları dönmeye başlayan dizinin yayın günü belli oldu. Fragmanlarda da belirtildiği gibi dizi 23 Temmuz 2017 – Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara merhaba diyecek ve yayın günü Pazar olacak.

Çocuklar Duymasın Dizisi Hangi Dizinin Uyarlaması?

Hemen herkesin bildiği gibi senelerdir Türk dizileri Kore dizilerinden uyarlanıyor. Sayı o kadar çok ki ilk bakışta Türk senaristlerin dizi ve film yapmayı bıraktıklarını bile düşünebilirsiniz. İlk başladıklarına çok tutuluyor olsalar da genel itibari ile bu tarz diziler senaryoya sadık kalmamaları halinde silinip gidiyorlar. Bazı kişiler tarafından Çocuklar Duymasın dizisinin de uyarlama olduğu düşünülse de dizi Birol Güven’in imzasını taşıyor. Yani tam anlamıyla bir Türk dizisi!


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ