Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Dolunay 3. Bölüm Fragmanı İzle

Star TV’nin yaz dizisi Dolunay 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dolunay 3. bölümde neler olacak? Nazlı ve Ferit sevgili olacak mı? Dolunay bir önceki bölümde neler yaşandı. İşte Dolunay 3. Bölüm Fragmanı

Dolunay 3. Bölüm Fragmanı Konusu Ne?

Bir süredir Ferit’in evinde aşçılık ve temizlik işlerini sürdüren Nazlı tatlı huyssuzluklarına devam etmektedir. Bir gün önce beklenmedik bir şekilde Ferit’in evinde kalan Nazlı ile Ferit artık patron çalışan ilişkisinin bir boyut ötesine doğru yolculuğa çıkarlar. Tüm bunlar yaşanırken Ferit’in halasının bir anda ortaya çıkması Ferit’in canını bir hayli sıkar.

Dolunay Bir Önceki Bölümde (2. Bölüm) Neler Yaşandı?

Nazlı ile Ferit birbirlerine itiraf edemeseler dahi aralarında elektrik gözden kaçmamaktadır. İkili henüz adı konmasa da tatlı – sert ilişkilerini sürdürürken Ferit’in en yakın arkadaşı Deniz’in Nazlı’ya beslediği duygular her geçen dakika daha da artmaktadır. Diğer taraftan Zeynep ve Demir, Bulut’un çok sevdiği ve arkadaş edindiği Nazlı’yla tanışmak isterler.

Dolunay 3. Bölüm Hangi Kanalda? Ne zaman Yayınlanacak?

Dolunay 3. Bölüm 18 Temmuz 2017 Salı günü STAR TV ekranlarında buluşacak. Dolunay 3. bölüm saat 20.00’da ekranlara gelecek.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ