Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Gelin Adayı Hanife’nin Para Bastıran Kozu: Instagram

Hanife son zamanlarda Instagram hesabı üzerinden adeta para basıyor.

Bir çok evlendirme programında karşımıza çıkan ve tesettürlü olmasına rağmen ağza alınmayacak küfürler ederek sigara kullanımı ile birlikte dikkat çeken Hanife, özellikle ifşa edilmesinin hemen ardından programdan ayrılmıştı. En son Zuhal Topal’la programına katılan Hanife, daha sonrasında ise programdan ayrılmasının nedenini ailesel ve sağlık sorunları olarak göstermiş ve tüm izleyenleri bir kez daha adeta şoke etmişti.

Hemen ardından ise Instagram üzerinde fazlası ile boy gösteren gelin adayı, görünenlere göre ve kazançlarına dair bilgiler eşliğinde Instagram üzerinde en fazla reklamlardan para kazanan gelin adayı olarak tarihe geçti. Tesettürlü olmasına rağmen erkekler tarafından ve kadınlar tarafından çok ciddi bir şekilde takip edilen Hanife bir grup tarafından da yapmacık ve para kazanmak amaçlı bu şekilde davrandığı ifade ediliyor.

Yeni Sezonda Evlendirme Olmayacak

Hakkında yeni bir dizide bile oynayabilecek olduğu iddia edilen gelin adayının yeni sezonda evlendirme programları olmayacağından dolayı boşanma programlarında boy gösterebilecek olduğu tahmin ediliyor. Ancak son durumun ne olacağı ve ne olduğu ile ilgili bir bilginin söz konusu olmadığı belirtiliyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ