Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Gönder Gitsin Yarışması Başvuru (2017-2018 Dönemi)

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlanan Gönder Gitsin yarışmasına katılmak isteyen adaylar başvurularını eksiksiz ve doğru biçimde iletmelidir.

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak yeni yarışma programı Gönder Gitsin’in sunuculuğunu son olarak Kertenkele dizisinde oynayan Timur Acar üstlenecek.

Redarrow’un yapımcılığını üstlendiği Gönder Gitsin programı 24 Haziran Cumartesi günü itibariyle yayınlanmaya başlayacak.

Nasıl Bir Yarışma

Gönder Gitsin dizisinde yarışmacılara bir soru ve bu soruyla ilgili olabilecek 4 fotoğraf gösterilecek, ancak bu fotoğraflardan 3’ü gerçekten soruyla ilgiliyken birisinin hiçbir alakası bulunmayacak. Yarışmacının görevi ise soruyla ilgisi bulunmayan fotoğrafı tespit ettikten sonra bunu elemek olacak.

Toplamda 10 sorudan oluşacak yarışma programına yalnızca çift olarak katılınabilecek ve tüm sorulardaki uygunsuz fotoğrafı tespit etmeyi başaran çiftler büyük ödül olan 150 bin TL’nin sahibi olacak.

Çiftlerin yarışma boyunca ve yarışma sırasında kendi aralarında konuşması serbest olacak ve ortaya oldukça eğlenceli sahneler çıkacak.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Gönder Gitsin yarışmasına başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikle başvuru formunu doldurmak için fox.com.tr internet sitesini ziyaret etmesi gerekir. İnternet ortamında yapılacak başvurudan sonra olumlu sonuç alınması halinde formda belirtilen cep telefonunua veya mail adresine geri dönüş yapılacaktır.

Timur Acar Kimdir?

22 Aralık 1979 günü Almanya’da doğan Timur Acar, yoksul bir ailenin 3’üncü çocuğudur. Aslen Gürcistanlı olan Timur, çocukluk hayatı boyunca Almanya’da kaldıktan sonra babasının işleri nedeniyle 1984 yılında tekrardan Türkiye’ye dönmek zorunda kalmıştır.

1999 yılında tiyatro ve sanata ilgi duymaya başlayan Acar, 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tiyatro üzerine lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a geldi ve 2006 yılında Oyun Atölyesi tarafından düzenlenen Hırçın Kız oyunundaki rolüyle ilk oyunculuğunu sergilemiş oldu.

Akasya Durağı dizisiyle hafızalara kazınan Acar, Çakallarla Dans, Avrupa Yakası, Akasya Durağı ve Türkler Çıldırmış Olmalı gibi yapımlarda rol almıştır.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    BİR YORUM YAZ