Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Kalp Atışı 3 .Bölüm 1. Fragmanı İzle

Kalp atışı 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Henüz ilk iki bölümde sağlam bir izleyici kitlesine kavuşan Kalp atışı 3. Bölüm Fragmanı ile izleyiciler üzerinde büyük bir merak uyandırdı. İşte Kalp Atışı 3. Bölüm Fragmanı.

Show TV’nin yeni dizi Kalp Atışı 3. bölüm fragmanı yayınlandı. 7 Temmuz akşamı yayınlanan 2. bölümün ardından 3. bölüm fragmanı izleyiciler üstünde büyük bir merak uyandırdı.

Kalp Atışı 3. Bölümde Neler Olacak?

Kalp Atışı 3. bölüm fragmanında Ali Asaf Eylül’ü bu kez kaçırmamak için elinden geleni yapıyor. Geçmişte kalan cevapsız sorular artık yanıt bulmayı beklemektedir. Hem Ali Asaf hem de Eylül hislerinin tam olarak ne olduğunu bilmemekle birlikte, birbirlerini gördüklerinde bir hayli heyecan duymaktadırlar. Öyle ki Ali Asaf, Eylül’e “Bu aşk denilen şey beyinde başlar, kalpte biter” dediğinde, Eylül’ün “Kendinden başka kimseyi sevmeyenler için aşk, zayıflık olabilir” sözüyle karşılık vermesi hayli kafaları karıştırmıştır.

Kalp Atışı 3. Bölüm Ne zaman Yayınlanacak?

7 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan Kalp Atışı 3. Bölüm fragmanına ait diziyi 14 Temmuz Cuma günü Show TV ekranlarında izleyebilirsiniz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ