Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Kalp Atışı Nerede, Hangi Hastanede Çekiliyor?

Kalp atışı dizisi nerede, hangi hastanede çekiliyor? Dizinin popülaritesinin artmasıyla bu soru giderek daha fazla sorulmaya başladı.

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel‘in bulunduğu Kalp Atışı dizisinin yapımını MF Yapım üstlendi ve Show TV’de yayınlanmaya başladı.

Oldukça büyük bir hastanede çekilen Kalp Atışı dizisinde Kuzey Güney dizisiyle hafızalara kazınan Öykü Karayel, Eylül karakterini canlandırıyor.

Eylül oldukça kötü bir çocukluk geçirmiştir. Babası, annesinin ölümünden sorumlu olabilecek kadar çok şiddet uygulamış ve en sonunda Eylül’ü de kapının önüne koymuştur. Herşey Eylül’ün daha kötü bir hayat yaşamasına sebep olurken bir öğretmen çıkagelir ve Eylül’ün hayatını kökten değiştirir.

Oldukça hırçın ve azimli bir kız olan Öykü’nün okumakta gözü yoktur, ancak Ali öğretmen sayesinde bu tamamen değişecektir.

Ali Asaf ile tanışan Eylül, hayatında çok ciddi ve radikal değişiklikler yaparak doktor olmaya karar verir. Günler geçtikten sonra Eylül doktor olur ve İstanbul’da çok büyük bir hastanede Ali öğretmen ile tekrar karşılaşırlar.

Yıllar önce öğretmeniyken uygun olmayan ilişkilerinden kaçan Ali öğretmen, Eylül ile karşılaşınca zor bir karar vermesi gerekir çünkü artık onlara engel olacak herhangi bir şey yoktur.

Eylül’ün Ali öğretmenle karşılaştığı, kısacası dizinin çekildiği hastane İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan İstinye Liv Hastanesi’dir.

Eylül’ün çocukluğunun geçtiği görüntüler ise Ege’de geçiyor. Çocukluğunu Ege’de geçiren Eylül, Ali öğretmenle de burada karşılaşmıştı.

Kalp Atışı dizisi hakkında merak ettiklerinizi ve bildiklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    BİR YORUM YAZ