Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Nirancan Tatlı Bela’da Neden Yok?

Tatlı bela yeni bölümde Nirancan neden yok? diziden ayrıldı mı yeni bölümde Nirancan karakteri artık yer almayacak mı tüm soruların cevabı Tatlı bela yeni bölüm özeti konumuzda.

Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Tatlı Bela dizisinde artık sona doğru yaklaşılmakta. Dizinin her bölümü ilgi ile izlenirken yeni bölümde yer alan bir detay seyircilerin dikkatinden kaçmadı ve büyük bir merak oluştu. Buna göre sevilen dizinin oyuncularından Nirancan nerede bu büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Dizinin fanları kendi arasında sosyal medya üzerinden bunu tartışa dururken bizde Nirancan ile ilgili detayları araştırdık ve neler olabileceğine dair sizlere bilgi sunmaya çalıştık. Buna göre daha önceki bölümde Angeli Nirancan’ı yaşadıkları yüzünden terk etmişti. Yaşadıklarının şoku ile birlikte Nirancan’dan ayrılmanın da verdiği acı ile yola koyulan Angeli ve Slok yolda bir kamyonun altında kalmış ve hayatlarını kaybetmişti.

Tam kendisine çeki düzen veren ve artık düzgün bir yaşantı isterken yaşadıkları Nirancan da büyük bir yıkıma sebep olacak ve daha da ileriye giderek akıl hastanesine kapatılmasına yol açacaktır.Yaşadıkları ve Angeli’nin hayatını kaybetmesi ile akıl hastanesine kaldırılan Nirancan’ın bu hali Tatlı Bela izleyicilerini de bir hayli üzmüştü. Son bölümler de ise hatırlanacağı üzere Nirancan’ın kaldığı akıl hastanesinden farklı bir hastaneye gönderileceği Varad’a bildirilmişti. Nirancan’ın artık görünmüyor olması bununla ilgili olarak bağdaştırılmış ve bu şekilde karakterin dizideki varlığına son verilmiş oldu.

Her ne kadar bir dizide olsa dizinin sevilen karakterleri arasında yer alan Nirancan’ın bu şekilde dizideki rolünün bitirilmesi ise dizi severlerin tepkisini çekecek gibi görünüyor. Şimdiden yapılan yorumlar Nirancan’ın bu şekilde diziden çıkarılmaması gerektiğini bildirir şekilde bakalım yeni bölümde Tatlı Bela izleyicilerini ne gibi süprizler bekliyor hep beraber izleyerek göreceğiz..


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ