Sıfır Bir Ekibinden Yeni Dizi: Sokağın Çocukları

/ 14 Temmuz 2019 / 347 / yorumsuz
Sıfır Bir Ekibinden Yeni Dizi: Sokağın Çocukları

Yüz binlerce izleyiciye ulaşarak yayınlanmaya başladığı ilk andan itibaren kısa sürede fenomen bir diziye dönüşen Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da” dizisi,  BluTV’de ekranlara gelecek son bölümle veda etti. Ancak sevilen dijital platform, Sıfır Bir ekibinin ‘Sokağın Çocukları‘ adlı yeni diziyle çok yakında BluTV ekranlarına döneceğinin müjdesini verdi.

Sadece BluTV’de izleyicilerle buluşan fenomen yapım Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”, Adananın Hürriyet Mahallesin’deki büyük mücadelede son perde yaşanacak. Ekran başındakilere 6 sezon boyunca tansiyonun bir dakika bile düşmediği, aksiyon dolu bir dünya sunan dizi, 12 Haziran saat 19:01’de BluTV’de yayınlanan son bölümüyle ekranlara veda etmiş bulunmaktadır.

Fakat Adana Hürriyet Mahallesin’deki serüvenler sona ermeyecek. BluTV ve fenomen dizi sıfır bir ekibi müjdeli haberi duyurdu. Sıfır Bir – “Bir Zamanlar Adana’da”nın dünyasını yaratan isimler, ‘Sokağın Çocukları’ adlı yeni diziyle Adana Hürriyet Mahallesin’de bambaşka bir maceraya yelken açacak. Dizide, kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin hikayesi anlatılacak.

‘Sokağın Çocukları’, çok yakında sadece BluTV’den seyredilebilecek.4