Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Söz Dizisi 2. Bölüm Özeti, Konusu ve Fragmanı

Söz Dizisinin 2. Bölümünde neler oldu? Söz dizisinin 2. bölüm özetinde neler var? Söz dizisi 2. bölüm konusu ve fragmanlarını bu içerikte bulabilirsiniz.

Söz Dizisi 2. Bölüm Özeti, Konusu ve Fragmanı

Söz Dizisi 2. Bölüm Özeti

Söz Dizisi 2. Bölüm Konusu: Yavuz ve Baharı bekleyen tehlike

Yavuz ile Bahar uzun bir aradan sonra tesadüfen karşılaşırlar. Bahar Yavuz’a kendisine ait bir emanet olduğunu belirtir ve ölen kız arkadaşına ait kolyeyi Yavuz’a verir. Yavuz Komutan çok duygusal anlar yaşar. Bahar ise yakışıklı Yavuz Komutan’ın daha kötü olmaması için ona kahve içmeyi teklif eder ve bu sırada birlikte kasabaya doğru hareket ederler. Bahar ve Yavuz kasabaya giderken, Yavuz’un Nazlı’yı (Komutanının kızı) kurtarırken öldürdüğü teröristin oğlu ve arkadaşları Bahar ve Yavuz’un peşine düşerler. Gözüpek komutan bu kez bu teröristleri öldürür ve Çolak kod adlı teröristin yeğenini yaralı olarak ele geçirir. Şimdi vakit intikam vaktidir. Bu saırada Nazlı’nın akıbeti belli olur. Elinden yaralanan Nazlı yakın zamanda sağlığına kavuşacak ve elini kayıpsız bir şekilde kullanmaya devam edecektir. Konservatuar’da ise işler Nazlı için en azından bir iki dönem pek iyi gitmeyecektir.

Gözükara Komutan Ateş Silah Ticaretini Engelliyor

Şehit cenazesinin kılınmasının ardından tüm ekip bir araya gelerek kaynaşırlar. Tüm ekip kenetlendikten sonra Ateş’i, teröristlerin silah alışverişi yapacakları yeri öğrenmek üzere görevlendirirler. Ateş farklı kimlik bilgileri ile yurtdışına çıktıktan sonra alışverişin taraflarından biri olan kadın ile buluşur. Silahların ve paranın takas edileceği yeri öğrendikten sonra yakalanan Ateş, tecrübesi ve gözükaralığı sayesinde bu durumdan kurtularak birliğe döner. Olaydan habersiz olan Çolak test için bir kaç ufak silah alır. Ancak büyük teslimatın yapılacağı yer sadece Türk askerleri tarafından bilinmektedir.

Çolak Hem Parasını Hem de Silahları Kaybetti!

Ateş’in birliğe dönmesinin ardından gözler Yavuz Üsteğmen’in yakaladığı teröriste çevrilir. Teröristin üzerinde bulunan GPRS cihazı ile Yavuz Komutan ve arkadaşları çok değerli bir maddenin yerini tespit eder ve ele geçirirler. Bu maddeyi sattıktan sonra eline geçen parayla silahları alacak olan Çolak maddi anlamda büyük bir sıkıntıya düşer. Bu durumda Çolak’ın yapacağı tek şey silahları ele geçirdikten sonra satıcıları öldürmek olacaktır. Ancak ticaretin yapılacağı yeri Ateş’in istihbaratı sayesinde zaten bilen TİM büyük ve planlı bir baskınla kendilerini ticaretin ortasında konumlandırırlar. Her ne kadar ele başı Çolak yakalanmasa da teröristlerin alacağı tüm silahlar ve askeri mühimmat Türk askerleri tarafından ele geçirilmiştir. Hem elindeki değerli maddeyi, hem de silahları bir anda kaybeden Çolak sinirden deliye dönmüş ve planlar yapmaya başlamıştır.

Erdem Komutan Ölüyor mu?

Hafız Komutan’ın karısı daha önce bir kaç kez bebeğini anne karnındayken kaybetmiştir. Hamile olan Hafız’ın karısı bunun bir çocuk sahibi olmak için son şansı olduğunun farkındadır. Bunun için Komutan olan kocası Hafız’ın yanında olmasını istemektedir. Hafız ise silah arkadaşlarını yalnız bırakmamak için eşinden uzak kalmak zorundadur. Diğer taraftan Yavuz komutan ile kahve içmeye giderken hafif yaralanan Bahar hastanede tedavi görürken aynı okulda okuduğu doktor arkadaşıyla karşılaşır. Bu karşılaşma ve tesadüf Doktor Bahar’ın bu hastanede görev yapmayı düşünmesine neden olmuştur.

Sancıları başlayan Hafız’ın karısı hastaneye kaldırılır ve maalesef ölü doğum yapar. Bu sırada Hafız komutan eşinin yanında olmadığı için büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Baskın yaptıkları evden çıkarak tekrar kışlaya dönmek üzere Yavuz komutan ile birlikte hazırlık yapan Hafız bir anda Erdem Komutan’ın helikopterini görürler. Tam bu sırada hain planlar yapmaya devam eden Çolak kod adlı terörist, Erdem Komutan’ın helikopterini roket atarla düşürür.

Söz Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Söz Dizisi 2. Bölüm 1. Fragmanı

Söz Dizisi 2. Bölüm 2. Fragmanı


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Söz dedi ki:

    Bu dizi gerçekten çok güzel. İzlerken tüylerim diken diken oluyor. Keşke herkes bu diziyi izlese ve Türk askerinin gerçek yüzünü görebilse!

BİR YORUM YAZ