Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Walking Dead 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı

Fear The Walking Dead 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı, yabancı dizi sevenler için müjdeli haber dizinin 3.sezon 7.bölüm fragmanı izlemek isteyenler ve dizinin yeni bölümü hakkında bilgi almak isteyenler için çıkıtı. Dizi takipçilerinin merakla beklediği Fear The Walking Dead 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı ve dizinin yeni sezon ile ilgili detaylı konusu ve ne zaman başlayacağı ile ilgili haber. İşte, Fear The Walking Dead 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı

Fear The Walking Dead 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı, yeni sezon yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı büyük bir merak içinde olan yabancı dizi severler için bu haber müjde niteliğinde. Dizinin yeni sezon 7.bölüm fragmanı yayınlandı.

The Walking Dead 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

The Walking Dead dizisinin 8. sezonu 2017 yılının sonbahar aylarında yayınlanmaya başlayacak. 8. sezonda toplam 16 bölüm gösterilecek.

Dizinin kesin olarak ne zaman yayınlanacağına ilişkin net bir açıklama yapılmadı, ancak kanalın rakiplerine ilişkin bir inceleme yapldığında pazarlama stratejisi de ortaya çıkabiliyor. Dizinin rakipleri Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak ve bu nedenle çok yüksek bir ihtimalle The Walking Dead dizisi de Ekim ayında stratejik bir hamle olarak yayına sokulacak.

8. Sezon Nasıl Olacak

Dizinin takipçileri 7. sezona ilişkin çok ciddi şikayetlerde bulunmuştu. Olayların çok yavaş ilerlemesi, dizinin neredeeyse sürekli aynı mekanda geçmesi onlarcasından öne çıkan yalnızca iki eleştiri.

7. sezonda gelen bu eleştirilere ilişkin açıklama yapan Gimple, bu durumun 8. sezon için bir hazırlık olduğunu açıklamıştı.

Entartainment Weekly’e konuşan Gimple, çok daha kinetik ve macera dolu bölümlerin kapıda olduğunu, hikayenin küçük parçalarının birleştirileceğini aktarmıştı.

Bu açıklamaların ışığında bir yorum yapılması halinde 8. sezonda çok daha hareketli bölümlerin bizleri beklediğini söylemek yanlış olmaz.

Diğer yandan dizi setiyle sıkı bir ilişkisi olmasıyla bilinen Express tarafından ortaya atılan iddiaya göre 8. sezonun ilk 4 bölümü çok can sıkıcı olacak.

Can sıkıcılığı ise olayların yavaş ilerlemesi ya da betimlemelerdeki zayıflık nedeniyle olmayacak. İzleyicilerinin aklının almadığı, anlam veremediği ve hatta televizyonlarını kırmak istedikleri sahnelerle dolu bir başlangıç yapılacak.

Diziye ilişkin bir spoiler olabilir, ancak diziden ayrılan (daha doğrusu ayrıldığı sanılan) bir kişinin tekrar diziye katılacağı da ortaya atılan iddialar arasında. 8. sezonda diziye tekrar katılacak kişinin kim olacağını ise zaman gösterecek..


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ