Dizi Gündem – Dizi Haberleri

Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor, Konusu Nedir?

Ekranların sevilerek izlenen dizilerinden birisi olan Adana yöresine ait olan gerçekleri aktaran Yeni Gelin dizisi nerede çekiliyor?

Yeni Gelin dizisi yeni sezona gelecek haftalarda başlayacak ve yeni sezonda dikkat çekici isimler dizinin tekrar reytinglerinde başarılar sergilenmesini sağlayacak. Dizinin yeni sezonda daha fazla başarılı olmasının arkasında yatacak olan nedenin ilk sezonda yaşanan hataların giderilmesi ile birlikte tahmin edilebilecek olduğu tahmin ediliyor.

Yeni Gelin Dizisinin Konusu

Yeni Gelin dizisinin konusu genellikle bir evin içerisinde geçen ancak bir ağanın ve genç iki aşığın birbirleri ile yaşadıklarını anlatmaya çalışıyor. Aslında dizinin çok çeşitli konusu var diyebiliriz. Zira dizinin her bir bölümünde farklı konu işleniyor ve genellikle Adana’nın gelenek ve görenekleri üzerine işlenen konular oluyor.

Yeni Gelin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yeni Gelin dizisinin nerede çekildiğine gelecek olursak ise, dizi Adana ilinde çekimleri yapılıyor. Aski arıtma tesisi yakınlarında yapılan çekimlerin tam olarak Kırıklı Köyü bölgesinde yapıldığı, dağlık bölgelerin ise farklı farklı alanların montajları ile birlikte bir araya getirildiği belirtiliyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ